تجلیل مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی استان فارس از هیئت رئیسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان اوز

صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی استان فارس با اهدای لوح تقدیر از حاج عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه شهرستان و رئیس شورای فرهنگ عمومی، علی اصغر علی پور فرماندار و نائب رئیس شورا و فروغ هاشمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان تجلیل کرد. 

در این دیدار که  ابتدا در منزل امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان با حضور فرماندار، مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، احمد خضری مدیر مسئول نشریه پسین اوز، عبداالله معصوم نژاد سخنگوی دفتر امام‌ جمعه اوز و ریحانه حسینی عضو کارگروه علمی مشورتی شورا برگزار شد، ابتدا فروغ هاشمی سلام گرم حجت الاسلام والمسلمین لطف اله دژگام نماینده ولی فقیه در استان فارس و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان، دکتر رحیمی استاندار و نائب رئیس شورا و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی دبیر شورای فرهنگ عمومی  را به امام جمعه و فرماندار رساند و افزود یک سال گذشت و با وجود شرایط سخت کرونایی ،از زمان شکل گیری شهرستان اوز جلسات شورای فرهنگ عمومی به صورت منظم و مرتب برگزار گردید و مصوبات نیز پیگیری و اجرایی شد.
این نظم و مدیریت و هماهنگی مرهون تلاش و زحمات هیئت رئیسه شورای فرهنگ عمومی و اعضای این شورا بود و امیدواریم که با همفکری و تلاش بتوانیم در پیشبرد اهداف فرهنگی جامعه که اساس و شالوده همه حوزه ها است سربلند باشیم.

این دیدار ابتدا در منزل امام جمعه و سپس دفتر فرماندار انجام شد. مهندس علی پور فرماندار شهرستان و نائب رییس شورای فرهنگ عمومی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو وآرزوی طول عمر با عزت برای امام جمعه محترم و رئیس شورای فرهنگ عمومی افزود:امام جمعه شهرستان نماد وحدت و ایمان در شهرستان است .علی پور همچنین فعالیت های حوزه فرهنگی شهرستان و اقدامات لازم جهت اجرای آنها در سطح شهرستان را فعالیت های بسیار خوبی دانست و از دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بابت هماهنگی های به عمل آمده در این یک سال تشکر کرد.
در این جلسه احمد خضری و عبدالله معصوم نژاد و ریحانه حسینی نیز از همراهی همیشگی اعضای شورای فرهنگ عمومی در اجرای مناسبات فرهنگی شهرستان تشکر و قدرانی کردند.