دیدار مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان با فرماندار به مناسبت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اوز؛ به مناسبت هفته دولت، صبح روز چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱ اولین روز از هفته دولت ،مدیران و مسئولین ادارات شهرستان با فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری دیدار کردند.
محمد محمدی فرماندار شهرستان اوز ضمن تبریک هفته دولت ، یاد و خاطره شهدای دولت، بویژه شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و افزود: رمز ماندگاری این دو شهید بزرگوار را ایمان و اخلاص در دوران کوتاه خدمت عنوان کرد.

وی در ادامه به تشریح اقدامات در هفته دولت پرداخت و رویکرد مردمی دولت سیزدهم و ارتباط مستقیم مسئولین با مردم در قالب برگزاری میز خدمت در شهرستان را فرصت مغتنمی برای طرح مستقیم مشکلات و دغدغه های مردم و اعتماد سازی در مردم عنوان کرد.

فرماندار اوز در این جلسه ضمن تاکید بر تکریم ارباب رجوع گفت: تمام مدیران شهرستانی باید در امر پاسخگویی به ارباب رجوع و نحوه حل مشکلات تجدید نظر کنند و انتظار داریم شهروندان برای حل مشکلات خود نیاز به مراجعه به فرمانداری نداشته باشند و در ادارات به کار آنان رسیدگی شود.
محمد محمدی ضمن اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با دولت سیزدهم ،گفت: توصیه های مقام معظم رهبری در دیدار با دولت سیزدهم حاوی پیام های مهمی برای مدیران و مسئولین است و نیاز است راهبردهای مورد نظر رهبر انقلاب در دستور کار مدیران قرارداده شود.